Tilaukset noudettavissa:

Café Siilinkari ma-pe klo 8-17, la klo 8-16 ja su klo 8-15.
Café Linkosuo Duo ma-pe klo 9-19 ja la klo 10-16.
Mannakorven Kahvila ma-to klo 7-15 ja pe klo 7-17.
Kauppahallin Kahvila ma-ke klo 9-15 ja to-la klo 9-16.
Café Linkosuo Westeri ma-pe klo 10-15.
Café Linkosuo Ratina ma-pe klo 10-19, la klo 10-18 ja su klo 12-17
Café Linkosuo Elo ma-pe klo 10-19 ja la klo 10-17.
Café Linkosuo Ideapark ma-pe klo 10-19, la klo 10-18 ja su klo 12-18
Café Linkosuo Koskikeskus ma-pe klo 9-19, la klo 10-17 ja su klo 12-17.
MIN Asemakeskus ma-pe klo 10-13.30.
Hertta ma-pe klo 10-13.30.
Buffet & Café ma-pe klo 10.30-14.30
Kalevanpaasi ma-pe klo 10.30-14.30

Kahvilat

Café Linkosuo Ratina Vuolteenkatu 5 33100 Tampere puh. 020 770 2454 ratina@linkosuo.fi 

Café Linkosuo Koskikeskus Hatanpään valtatie 1 33100 Tampere puh. 020 770 2486 koskikeskus@linkosuo.fi 

Café Linkosuo Ideapark Ideaparkinkatu 4 37570 Lempäälä puh. 020 770 2482 ideapark@linkosuo.fi 

Café Siilinkari Hämeenkatu 9 33100 Tampere puh. 020 770 2489 siilinkari@linkosuo.fi

Kauppahallin Kahvila Hämeenkatu 19 33200 Tampere puh. 020 770 2485 kauppahalli@linkosuo.fi 

Café Linkosuo Duo Pietilänkatu 2 33720 Tampere puh. 020 770 2463 duo@linkosuo.fi

Café Linkosuo Elo Elotie 1 33470 Ylöjärvi puh. 020 770 2497 elo@linkosuo.fi 

Mannakorven Kahvila Mannakorventie 1 36240 Kangasala puh. 020 770 2487 mannakorvenkahvila@linkosuo.fi

Café Linkosuo Westeri Tesomankatu 4 33310 Tampere puh. 020 770 2495 westeri@linkosuo.fi 

 

Lounasravintolat 

 Buffet & Café Linkosuo Näsilinnankatu 26 33200 Tampere puh. 020 770 2481 BuffetCafe@linkosuo.fi

Lounasravintola Kalevanpaasi Sarvijaakonkatu 5 B 33540 Tampere puh. 020 770 2484 kalevanpaasi@linkosuo.fi

Lounasravintola Hertta Hermiankatu 1 33720 Tampere puh. 020 770 2453 hertta@linkosuo.fi

Lounasravintola Orvokki Hermiankatu 6-8 33720 Tampere puh. 020 770 2451 orvokki@linkosuo.fi

MIN Asemakeskus Peltokatu 26 33100 Tampere puh. 020 770 2470 asemakeskus@linkosuo.fi

 

 Linkosuon Juhla- ja kokouspalvelut puh. 020 770 2483 juhlapalvelut@linkosuo.fi