Tällä hetkellä verkkokauppatilaukset on mahdollista noutaa Café Siilinkarista, Café Linkosuo Duosta sekä Mannakorven Kahvilasta.

Café Siilinkari palvelee ma-la klo 9-14, Café Linkosuo Duo ma-pe klo 9-15 ja Mannakorven Kahvila ma-to klo 9-15 ja pe klo 9-16.

Kahvilat

Café Linkosuo Ratina Vuolteenkatu 5 33100 Tampere puh. 020 770 2454 ratina@linkosuo.fi (kiinni 18.4. asti)

Café Linkosuo Koskikeskus Hatanpään valtatie 1 33100 Tampere puh. 020 770 2486 koskikeskus@linkosuo.fi (kiinni 18.4. asti)

Café Linkosuo Ideapark Ideaparkinkatu 4 37570 Lempäälä puh. 020 770 2482 ideapark@linkosuo.fi (kiinni 18.4. asti)

Café Siilinkari Hämeenkatu 9 33100 Tampere puh. 020 770 2489 siilinkari@linkosuo.fi

Kauppahallin Kahvila Hämeenkatu 19 33200 Tampere puh. 020 770 2485 kauppahalli@linkosuo.fi (kiinni 18.4. asti)

Café Linkosuo Duo Pietilänkatu 2 33720 Tampere puh. 020 770 2463 duo@linkosuo.fi

Café Linkosuo Elo Elotie 1 33470 Ylöjärvi puh. 020 770 2497 elo@linkosuo.fi (kiinni 18.4. asti)

Mannakorven Kahvila Mannakorventie 1 36240 Kangasala puh. 020 770 2487 mannakorvenkahvila@linkosuo.fi

Café Linkosuo Westeri Tesomankatu 4 33310 Tampere puh. 020 770 2495 westeri@linkosuo.fi (kiinni 18.4. asti)

 

Lounasravintolat (kiinni 18.4. asti)

 Buffet & Café Linkosuo Näsilinnankatu 26 33200 Tampere puh. 020 770 2481 BuffetCafe@linkosuo.fi

Lounasravintola Kalevanpaasi Sarvijaakonkatu 5 B 33540 Tampere puh. 020 770 2484 kalevanpaasi@linkosuo.fi

Lounasravintola Hertta Hermiankatu 1 33720 Tampere puh. 020 770 2453 hertta@linkosuo.fi

Lounasravintola Orvokki Hermiankatu 6-8 33720 Tampere puh. 020 770 2451 orvokki@linkosuo.fi

MIN Asemakeskus Peltokatu 26 33100 Tampere puh. 020 770 2470 asemakeskus@linkosuo.fi

 

 Linkosuon Juhla- ja kokouspalvelut puh. 020 770 2483 juhlapalvelut@linkosuo.fi